Fotografia - Nowa MiniPasja?

Od niedawna posiadam własny aparat fotograficzny. Kupiłam go za swoje oszczędności, co jeszcze bardziej wzmacnia jego wartość.
Wśród moich znajomych (odkąd tylko pamiętam) wyróżniają się osoby posiadające trwałe zamiłowanie do fotografii. Mnie nigdy smykałka do "robienia dobrych zdjęć" nie była dana. Nie miałam też ku temu okazji ani możliwości - nie posiadając własnego sprzętu, na którym mogłabym tę pasję rozwijać. Do niedawna, właśnie :)
Do samego zakupu skłoniło mnie kilka - na pozór banalnych - aspektów posiadania własnego sprzętu fotograficznego. Mając własny aparat:
  1. Nie muszę pożyczać okazjonalnie aparatu od innych.
  2. Mogę go zabrać niemal zawsze i wszędzie.
  3. Nie muszę się martwić o prawa autorskie osób trzecich, wykorzystując zdjęcia włąsnoręcznie wykonane. Zdjęcia mojego autorstwa podlegają moim prawom, które im nadam.
Nie ukrywam, że punkt 3. był dla mnie najistotniejszy. Decyzja zapadła. Zakupu dokonałam (po raz pierwszy samodzielnie) przez Internet oraz przetestowałam swoim debiutem płatność e-przelewem. Transakcja przebiegła pomyślnie, a sama jestem zadowolona ze sprzętu, który służyć mi będzie przez najbliższe kilka(naście) lat (- łatwo się przywiązuję do przedmiotów dla mnie wartościowych :))

Poniżej przedstawiam kilka z moich pierwszych amatorskich zdjęć.