Certyfikat umiejętności dydaktycznych

Niedawno ukończyłam kurs e-learningowy o nazwie Akademia Umiejętności Dydaktycznych. Dzisiaj otrzymałam certyfikat, potwierdzający ukończenie tego kursu. Dokument został wystawiony przez NBPortal.pl, podlegający Narodowemu Bankowi Polskiemu.
Sam kurs składał się z dziewięciu tematów, które zaliczyłam (łącznie) na 94%. Wynik jest zadowalający, a elastyczna forma realizacji - wygodna i ogólnodostępna. Taki certyfikat (potwierdzający wiedzę dydaktyczną) z pewnością okaże się mile widziany w zawodzie nauczyciela.

O zdobycie certyfikatu może pokusić się niemal każdy - wiek nie ma znaczenia. Wystarczy zarejestrować się w portalu (link powyżej), wybrać temat kursu, który nas interesuje i realizować lekcje w formie nauczania zdalnego. Serdecznie polecam rozważyć zdobywanie (i/lub poszerzanie) swojej wiedzy (nie tylko dydaktycznej, ale również ekonomicznej, bankowej, politycznej, przedsiębiorczej). Zarówno rejestracja, jak i otrzymanie certyfikatu są zupełnie darmowe (kosztują jedynie prąd, czas, ilość wypitej kawy?;)).
Papierowy dokument potwierdzający ukończenie kursu (łącznie z wynikiem procentowym) zostaje wysłany listem poleconym w ciągu 30 dni. Przykład prezentuję poniżej.